Кто Такие Маскоты И Зачем Они Нужны Бренду Журнал Палиндрома
У них Честер з голосом дорослого чоловіка звертається до людей і закликає їх використовувати палички читос для помсти або розв’язання проблеми. Ця рекламна кампанія була адресована дорослій аудиторії, тому що дослідження показало, що 60% споживачів Cheetos https://deveducation.com/ — дорослі. Тут також маскоти нестимуть ризик зниження рівня довіри до продукту. Пацієнти та споживачі шукають переконливі докази ефективності та безпеки ліків.
Статистика показывает, что 80% людей лучше запоминают бренды с маскотами. Бренды с талисманами отмечают рост лояльности на 30%. Довгий час логотип компанії “Тане в роті, а не в руці” наголошував на особливості продукту, збільшуючи продажі.
Для Просування Продукції Та Послуг
Він стає головним дієвим персонажем у рекламних кампаніях та бренд-комунікації. Маскота можна вигадати для бренда або успадкувати — якщо компанія на ринку давно. Наступний етап маскот це розробки маскоту – виписати всі асоціації з брендом.
Так, якщо зробити кожну подію унікальною та впізнаваною. Ці варіанти промо коштують відносно недорого, проте підсилюють позиції бренду на ринку. Як правило, основною цільовою аудиторією продукції є діти, які стимулюють робити покупки своїх батьків. У 2003 році в Америці Честера вдосконалили за допомогою комп’ютерної графіки CGI. Водночас в інших країнах він продовжував з’являтися в старому вигляді. Пізніше персонажа залучили до інтерактивної онлайн-кампанії Chester Goes Undercover, де він розшукує шеф-кухаря П’єрома, який викрав рецепт Cheetos.
Вона стала червоного кольору, а у вухах з’явилися сережки. У рекламі він почав займатися популярними видами спорту, як-от скейтбординг, наголошуючи на енергетичній цінності шоколадного напою Nesquik. У 2003 році Рональда Макдональда замінили рекламною кампанією “I’m Lovin’ It”.
Персонаж одразу завоював довіру в аудиторії продукту — домогосподарок, які потребують допомоги із домашніми справами. Хоча маскоти — універсальне рішення для брендингу, є ринкові ніші, у яких використання талісмана буде не дуже вдалим. Наприклад, якщо у вас локальний бізнес, можете просувати його за допомогою вуличної реклами та листівок, які будете додавати до кожного замовлення. Доповніть ці матеріали зображенням маскота, і зможете забезпечити унікальність та помітність. Маскот — це бренд-персонаж, єдиний образ, що наділений якостями бренду і є його символом.
Завдяки маскотам бренди одразу забезпечують собі увагу аудиторії. У 2018 році британська компанія System1 Group провела дослідження, яке показало, що реклама з маскотами приносить компаніям на 30% більше прибутку. Головне завдання маскоту — зробити комунікацію компанії з аудиторією «людянішою», транслювати емоції від імені бренду. У 2014 році дизайн одягу маскота змінили, щоб зробити його образ менш схожим на клоуна. Маскотів люблять використовувати бренди, комунікація яких спрямована на привернення уваги дітей та їхніх батьків.
Cheetos
- Пацієнти та споживачі шукають переконливі докази ефективності та безпеки ліків.
- Друкована продукція традиційно підсилює брендування, тож логічно зображати талісман компанії на візитівках, банерах, флаєрах та інших матеріалах.
- Клоуна вигадав у 1963 році американський ведучий, актор і комік Віллард Скотт.
- Це дозволяє асоціювати продукцію компанії – автомобільні шини – з високою якістю, що дозволяє автомобілю пересуватися в найсуворіших умовах.
Клоун Рональд Макдональд — найбільш впізнаваний маскот у світі, якого мережа ресторанів McDonald’s використовувала протягом 40 років. За даними книжки “Fast Food Nation”, у 2001 році 96% американських школярів впізнавали Рональда Макдональда. За своєю впізнаваністю він поступався лише іншому вигаданому персонажу — Санта-Клаусу.
Любой Ли Персонаж — Это Маскот
Натомість клоуна McDonald’s “найняв” на посаду Головного директора щастя. Маскота майже прибрали з реклами, однак він продовжував взаємодіяти з дітьми в ресторанах та повсякденному житті. В Америці його образ став не тільки маскотом McDonald’s, а загалом символом індустрії швидкого харчування.
Попри тотальну цифровізацію вони ще зберігають свою актуальність, головне — знайти правильні канали. Зокрема, виробник солодощів занурив своїх маскотів у світ кількох комп’ютерних ігор, залучаючи як дитячу, так і дорослу аудиторію. Французький бренд плавленого сиру “Весела Корівка” (франц. “La vache qui rit”) виготовляє продукт з 1921 року. З початку існування бренда логотипом була червона корова із сережками у вухах у вигляді круглих коробочок із сиром. Цим терміном позначають вид зображення, коли на картині розміщено зменшений варіант цієї ж картини.